Now Reading
Надія Сербенко: Працюємо, щоб відновити порушені права

Надія Сербенко: Працюємо, щоб відновити порушені права

Сьогодні ділимося враженнями Надії Сербенко про робочі будні у нашому офісі. Надія уже довгий час працює у нашій команді за програмою стажувань ГО “Трудові ініціативи”, до якої ми запрошуємо студентів та студенток юридичних напрямків вузів Києва. 

Стажування в ГО «Трудові ініціативи» – це неоціненний практичний досвід у сфері трудового права, який дає можливість напряму ознайомитися з діяльністю правозахисників. Стажування передбачає залучення до всіх напрямків роботи юридичної клініки шляхом надання консультацій, підготовки процесуальних документів, здійснення аналізу нормативних актів, здійснення перекладу документів тощо.

В першу чергу це робота з людьми, спілкуючись з якими розуміємо, що найчастіше вони не знають в чому полягають їхні права, або ж як їх застосовувати, тому і спостерігаємо численні випадки порушення трудових прав – незаконне звільнення, затримки у виплаті заробітної плати, ненадання додаткових відпусток тощо. І основне завдання, яке стоїть перед нами це – надання кваліфікованої допомоги для боротьби у відновленні порушених прав.

See Also

Нерідко юристові потрібно застосовувати всю свою витримку, володіти емоціями та правильно керуватися законом, адже у роботі трапляються форс-мажори, які не залежать від волі особи. Для допомоги у таких ситуаціях стажери також мають змогу звернутися за допомогою до невід’ємних членів команди-правозахисників – Нестора та Айріша, котиків, які не тільки створюють сприятливу атмосферу, але й сприяють вирішенню складних питань. Саме тому, у результаті проходженню стажування ми маємо можливість застосувати наші теоретичні знання на практиці, а також перейняти досвід у кращих практикуючих юристів у сфері трудового права.